رسپین

ایده های ناب برای ساخت آلاچیق های مدرن

ایده*های ناب برای ساخت آلاچیق*های مدرن

اگر به دنبال گوشه*ای دنج و به دور از هیایو برای زمان خستگی خود می*باشید مطالعه این مقاله به شما ایده*هایی ناب در خصوص ساخت آلاچیق*های مدرن می*دهد. این آلاچیق مدرن را می*توانید خودتان به سادگی بسازید، اجباری نیست که این آلاچیق*ها در فضای سبز و محوطه خارج منزلتان بنا شوند، می*توانید در پاسیو و تراس نیز از وجود چنین سازه زیبا و چشم*نوازی فیض ببرید. اگر در پی آنید که فضای بیرون امارت خود را با ساخت یکی از این آلاچیق*های مدرن بیارایید، می*توانید از ایده*های این مقاله بهره ببرید. زمان آن رسیده که آستین*ها را بالا بزنید و آلاچیقی باب میل و سلیقه خود بسازید.
آلاچیق هشت گوش


سبک و سیاق طراحی این آلاچیق*های مدرن کلاسیک و سنتی است و جلوه خاصی به حیات خلوت شما می*دهد و سایبانی زیبا، خنک و فرح*بخش در اختیارتان می*گذارد تا از یک شام شاعرانه یا چرت نیم*روزی یا هر تفریح دیگری که به ذهنتان خطور می*کند، در این فضای چشم*نواز لذت ببرید.
سرپناهی در حیات خلوت


به دنبال یک فضای سرپوشیده و دنج در حیات خلوت منزلتان می*گردید تا وقتی از هیاهوی زندگی خسته*اید به آنجا پناه ببرید و روحتان تازه شود و از سوی دیگر می*خواهید برای راه انداختن جشن عروسی و مهمانی*های خانوادگیتان روی آن حساب کنید؟ این آلاچیق*های مدرن و بزرگ همان چیزی است که در پی آنید.
آلاچیق*های باز (Open)


شما می*توانید نقشه*های مربوط به این سازه فوق*العاده زیبا و معرکه را به صورت رایگان دانلود کنید. این آلاچیق*های چوبی ایده*ای ناب و بی*نظیر برای کسانی است که در جستجوی یک کنج خلوتند یا به دنبال کمی*تفاوت و خلاقیت در فضای تراس یا پاسیوی منزلشان هستند.
طرح*های هشت ضلعیبا وجود این طرح*ها می*توانید یک آلاچیق ٨ فوتی ٨ گوش بسازید که*هم ارزان و مقرون به صرفه است و*هم زیبایی هر حیات خلوتی با هر سایزی را چند برابر می*کند.
طرح*های پیش ساخته آلاچیق*های حفاظ*دار

اگر به دنبال سایبانی هستید که شما را از شر حشرات حفظ کند و در عین حال از نسیم*های خنک و فرح*بخش بی*نصیب نمانید، آلاچیق*های پیش ساخته حفاظ*دار مناسب میل و سلیقه شماست. می*توانید این آلاچیق*ها را در امارات مدرن خود نصب کنید.
آلاچیق*های ساخته شده از چوب بازیافتی


چوب بازیافتی بسیار با دوام بوده و کار کردن با آن بسیار ساده و بی*دردسر است و می*تواند جایگزین فوق*العاده*ای برای چوب در ساخت آلاچیق چوبی باشد.
آلاچیق*های مدرن اما کوچک و دنج


با کمک این نقشه*ها می*توانید خودتان دست به کار شده و در وسط حیات خلوتتان یک آلاچیق کوچک و جمع و جور بسازید. فضایی ایده*آل برای لذت بردن از قهوه صبحگاهی یا نوشیدن یک لیوان شراب ناب در یک غروب دلنشین به همراه کسی که رنگ و بوی دیگری به زندگیتان بخشیده.
آلاچیق بزرگ و سرسبز


اگر فضای کافی در اختیار دارید و می*خواهید کمی*بلندپروازی کنید، ساخت آلاچیق*های بزرگ و سرسبز را به شما پیشنهاد می*کنیم. این آلاچیق*ها فضای کافی برای کاشت گل و گیاه یا گذاشتن میز و صندلی را در اختیارتان قرار می*دهند و سقف آن به حدی بلند است که می*توانید از هر زاویه*ای به مناظر پیش چشمتان خیره شده و لذت ببرید.
آلاچیق دارای سقف شیب دار

ساخت آلاچیق با سقف شیب دار، ساده و مقرون به صرفه است. اگر به دنبال سادگی و زیبایی هستید و سایبانی می*خواهید که شما را از نور آزاردهنده خورشید دور نگه دارد و محفل*هایتان را گرم و با صفا کند، این طرح*های دست ساز، ارزش امتحان کردن را دارند.

منبع : http://payabana.com/772/%D8%A2%D9%84%D8%A7%DA%86%DB%8C%D9%82-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D9%86/

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 26 آبان 1395ساعت Array توسط رسپین  | 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :